.: pLa1sheR GaminG™ :.
Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv Welcom10

To >.: pLa1sheR GaminG™️ :.< Oficial Forum.
Regjistrohuni për ti parë të gjitha forumet dhe postet..
Klikoni Këtu për t'u regjistruar !

Powered By : pLa1sheR GaminG Staff.
.: pLa1sheR GaminG™ :.
Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv Welcom10

To >.: pLa1sheR GaminG™️ :.< Oficial Forum.
Regjistrohuni për ti parë të gjitha forumet dhe postet..
Klikoni Këtu për t'u regjistruar !

Powered By : pLa1sheR GaminG Staff.
.: pLa1sheR GaminG™ :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Powered By : pLa1sheR GaminG Staff
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv

Go down 
AuthorMessage
pLa1sheR
Admin
Admin
pLa1sheR


Posts : 190
Join date : 2010-01-10
Age : 31
Location : Macedonia

Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv Empty
PostSubject: Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv   Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 3:13 am

Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv 34dpys8

Madrid, 16 prill- Cristiano Ronaldo ka bërë të ditur se do të marrë një nismë ligjore ndaj një programi televiziv në Spanjë, duke mohuar kategorikisht akuzat se portugezi kishte organizuar festa në shtëpinë e tij, para dhe pas ndeshjes me Barcelonën. Kanali televiziv dha një lajm sipas të cilit Ronaldo e kishte harruar humbjen 2-0 në “El Clasico”, duke u dëfryer me disa miq në shtëpinë e tij, mes të cilëve edhe futbollistë të Realit. Por, dje ka ardhur përgjigja e Kristiano Ronaldos, nëpërmjet një deklarate për shtyp. “Vura re se në programin “Salva Me” në kanalin spanjoll Telecinco, kanë thënë se në shtëpinë time është bërë një festë të premten në mbrëmje, e cila ka zgjatur deri në orën 5 të mëngjesit. Pastaj ata thanë se unë kisha festuar edhe ditën e humbjes me Barçën. Ky është një mashtrim i mirëfilltë dhe me njerëzit përgjegjës do të takohem në gjyq. Kanë cënuar imazhin tim, duke thënë një gënjeshtër të madhe dhe për këtë duhet të paguajnë. Të premten në mbrëmje kam pushuar totalisht, ashtu siç bëj gjithmonë para ndeshjeve, ndërsa kur u mundëm nga Barcelona nuk kisha moralin për të festuar. Kanë qenë akuza të rënda, që më kanë prekur në karakter, prandaj kam vendosur të veproj në rrugë ligjore.”
Back to top Go down
http://pLa1sheR.coM/
 
Ronaldo hedh në gjyq kanalin televiziv
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ronaldo: Platini provokoi, por do t’i kundërpërgjigjem në fushë
» Ronaldo: Që tani mund të festojmë titullin e kampionit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.: pLa1sheR GaminG™ :. :: ..:: pLa1sheR™ Tema te Ndryshme ::.. :: Sport-
Jump to: