.: pLa1sheR GaminG™ :.
GUARDIOLA: Fituam me zemër Welcom10

To >.: pLa1sheR GaminG™️ :.< Oficial Forum.
Regjistrohuni për ti parë të gjitha forumet dhe postet..
Klikoni Këtu për t'u regjistruar !

Powered By : pLa1sheR GaminG Staff.
.: pLa1sheR GaminG™ :.
GUARDIOLA: Fituam me zemër Welcom10

To >.: pLa1sheR GaminG™️ :.< Oficial Forum.
Regjistrohuni për ti parë të gjitha forumet dhe postet..
Klikoni Këtu për t'u regjistruar !

Powered By : pLa1sheR GaminG Staff.
.: pLa1sheR GaminG™ :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Powered By : pLa1sheR GaminG Staff
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 GUARDIOLA: Fituam me zemër

Go down 
AuthorMessage
pLa1sheR
Admin
Admin
pLa1sheR


Posts : 190
Join date : 2010-01-10
Age : 31
Location : Macedonia

GUARDIOLA: Fituam me zemër Empty
PostSubject: GUARDIOLA: Fituam me zemër   GUARDIOLA: Fituam me zemër Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 10:58 pm

GUARDIOLA: Fituam me zemër 20h7nfc

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola pas fitores së mbrëmshme ndaj Realit 2-0, ka thënë se fitorja është arritur me kurajë dhe zemër dhe se futbollistët e tij kanë dhënë më të mirën nga vetja.

“Ne erdhëm nga pozita e dytë për t’i mposhtur liderët dhe ne kemi fituar një ndeshje tejet të rëndësishme. Kjo është një fitore e madhe, pasi që kemi bërë një hap të rëndësishëm edhe pse në lojë kanë mbetur edhe 21 pikë. Ne kemi studiuar shumë ndeshje të Realit dhe e kemi parë që është tmerrësisht i rrezikshëm në kundërsulme.

Ne ishim të ngurtë dhe fusha ishte e rrëshqitshme në fillim, por goli na qetësoi dhe më pas e patëm kontrollin e topit. Na është dashur zemër dhe kurajë që të fitojmë këtu pasi që askush nuk e kishte bërë më parë këtë sezon në këtë fushë.

Ata kanë thellësi në lojën e tyre dhe është një ekip që ka një mesatare prej tre golash për ndeshje. Reali është ekip i frikshëm, por sot, ata kanë pasur vetëm një ose dy raste të cilat u krijuan pasi ne humbëm topin”.
Back to top Go down
http://pLa1sheR.coM/
 
GUARDIOLA: Fituam me zemër
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Guardiola: Kërkoj falje tek tifozët dhe urime Interit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.: pLa1sheR GaminG™ :. :: ..:: pLa1sheR™ Tema te Ndryshme ::.. :: Sport-
Jump to: